U19 kluci zatím s bilancí 2:4

18. 10. 2024

U19 kluci převažně s o rok mladšími zatím se 2 výhry a 4 prohry.

SKB FASTAV Zlín - JBC Brno 69:41

Ještě v plné sestavě odehráli první utkání nové sezóny a hned v prvním poločase si kluci vypracovali takovýto náskok, který udrželi až do konce utkání.

SKB FASTAV Zlín - Basketpoint Frýdek-Místek 66:79

Do utkání jsme vstoupili hodně vlažně a hned jsme ztráceli. Otočili jsme stav a po třetí čtvrtině vedli, bohužel však poslední čtvrtina nám absolutně nevyšla a tu jsme vysokým rozdílem prohráli.

SKB FASTAV Zlín - NH Ostrava "B" 61:72

Katastrofální vstup a prohra v poločase o 20 bodů. Ve druhém poločase jsme se nadechli pouze na rozdíl 7mi bodů a to však bylo z naší strany vše.

SKB FASTAV Zlín - BASKET Brno "B" 78:84

Dohrávka z potop nás bohužel zastihla v okleštěné sestavě a soupeř byl ještě o něco silnější posílen pendly. Z naší strany špatný utkání, kde nám vůbec nic nešlo, avšak v poslední čtvrtině jsme byli na rozdílu 2 střel a postupně jsme minuli 2 šoupáky z podkoše a netrefili nic. Bohužel pro nás doma ztráta.

BCM Orli Prostějov - SKB FASTAV Zlín 64:74

Marodka se rozšířila na 5 hráčů a my vyjeli s 5ti U19 a 2 U17. Nic jsme neočekávali a konečně jsme zahráli uvolněně a dobře, trefili jsme volné střely a Prostějov měl velké problémy s našim útokem! 2 minuty do konce jsme vedli o 20 bodů a kluci ukázali, že ještě chvíli dýl a uměli by z utkání udělat drama. Cenná výhra za dobrý výkon v úzké rotaci!! :)

BC Nový Jíčín - SKB FASTAV Zlín 74:67

Druhý den takto v úzké rotaci jsme věděli, že bude pro nás naročný. Pokračovali jsme však v dobrém výkonu Z Prostějova. Celých 34 minut se týmy různě střídali ve vedení a bohužel poslední minuty došla šťáva, soupeř se dostal do mírného vedení a už nebylo z čeho brát na korigování stavu. Zase super výkon od kluků v takovéto sestavě!